Спілка захисту пішоходів вимагає безбар’єрного простору Поштової

Громадська спілка “За безпеку пішоходів!” звернулася до голови Київської міської державної адміністрації із проханням передбачити нормальні можливості для пересування пішоходів, людей з обмеженими фізичними можливостями та велосипедистів через оновлену Поштову площу.

“Громадські організації занепокоєні тим, що при влаштуванні сходових спусків на набережну та в підземний перехід біля станції метро “Поштова площа” не передбачається створення елементів безбар’єрної архітектури (похилих пандусів, понижених бордюрів) для людей з обмеженими можливостями, та знаків маршрутного орієнтування для туристів і гостей міста”, – йдеться у зверненні спілки “За безпеку пішоходів!”

Відомі на сьогодні плани реконструкції транспортної розв’язки також не враховують потреби велосипедистів, які хочуть мати зручні і безпечні велосипедні доріжки для  прогулянок та відпочинку, – зауважує голова спілки Віктор Козоріз.

Комітет “За безпеку пішоходів!” вимагає врахувати нормальний безперешкодний рух велосипедистів, пішоходів та інвалідів через Поштову площу.

Прочитати повністю звернення пішоходів щодо Поштової

Контакти: Віктор Козоріз, голова громадської спілки захисту пішоходів “За безпеку пішоходів!”, kozoriz at meta.ua, 050 201 93 59

Підтримати Поштову площу волонтерською роботою або пожертвою

Advertisements

1 thought on “Спілка захисту пішоходів вимагає безбар’єрного простору Поштової

  1. повинні бути нормативи бо будування пішохідних розв’язок, якщо їх немає можна пробувати звертатись з запитом чи передбачені вони планом і вже на основі офіційної відповіді намагатись вирішити через позов до суду про порушення прав громадян.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s