КМДА перезатвердила проект реконструкції Поштової площі. Про підземний торговий центр – ні слова

10 червня 2013 року вийшло розпорядження КМДА № 1141 “Про перезатвердження проекту “Реконструкція транспортної розв’язки на Поштовій площі м. Києва (Коригування проекту. Перша черга будівництва)””. Згідно з оновленим проектом, під Боричевим узвозом (від вул. Сагайдачного до Поштової площі) передбачається будівництво підземного пішохідного переходу довжиною 79 і шириною 6 метрів.

Цікаво, що в цьому переході, який буде одним з двох переходів, що вестимуть з Подолу на Поштову площу (інший – перехід метро) перебачено спорудження двох пандусів – відкритого і закритого, обидва шириною 4 метри. Інших коректив у проект, згідно з вимогами коаліції громадських організацій “За доступний громадський простір” не внесено. Вимоги щодо організації альтернативного безпечного проїзду велосипедистів по дорозі в усіх напрямках зараз перебувають на розгляді у замовника реконструкції,  КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд”.

Загалом, кошторисна вартість виконаних робіт на 01.06.2013 стновила трохи більше 427 млн. гривень, з яких власне на спорудження розв’язки витрачено 426 млн. 200 тис. гривень

Тим часом на площі активно ведуться роботи зі спорудження підземного торгівельного центру типу “Глобус” (архітектор – Андрій Миргородський), про який до останнього часу не було оприлюднено жодної інформації. Само собою, що і детального його проекту, з розмірами та планом годі й шукати у відкритих джерелах. В рамках будівництва тц планується і спорудження 4-поверхового паркінгу за кошти інвестора, що є дуже сумнівним, адже паркінги в Києві не приносять безпосередньої вигоди через масові безкарні порушення правил паркування.
В офіційних повідомленнях міська і державна влада уникає жодних згадок про цю комерційну складову реконструкції Поштової площі, хоча очевидно, що вона вже впливає на остаточний вигляд і в майбутьному буде дуже впливати на функціонування площі.

Подивитись/завантажити рішення КМДА: РКМДА-1141-10072013

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s